Kontakt Strona główna
Zabezpieczenia antykorozyjne
Strona główna O firmie Czym jest korozja? Jak to działa? ESA w aucie ESA w Mototocyklach Montaż Tabele Często Zadawane Pytania Kup ESA Kontakt
Aktualności
Artykuły i Testy w Mediach
  1. You Tube "Miłośnicy czterech kółek" test urządzenia

  2. Rzetelny test urzadzenia na forum Jaguar Polska - cały wątek
08.05.2017
Więcej...

O firmie


HYPER motor services
BH123NX Parkstone, Dorset, UK
Siedziba w  Polsce
Inowrocławska 5
91-020 Łódź


Firma Hyper jako firma produkcyjno-handlowo-usługowa istnieje juz od ponad 15 lat.  Zajmujemy się głównie produkcją Elektronicznych Zabezpieczen Antykorozyjnych jak również transportem miedzynarodowym.

Sprzedażą  w Serwisie Allegro zajmujemy się od początku jego istnienia. Posiadamy 100% pozytywnych opinii oraz wielotysięczną sprzedaż i tyle samo zadowolonych klientów. Jesteśmy rzetelnym kontrachentem i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów oraz obsługi. Staramy się na bieżąco odpowiadać na wszytkie państwa pytania zawarte w mailach, do których zadawania zachęcamy w razie jakichkolwiek watpliwości.
Siedziba firmy  mieści się obecnie  w Wielkiej Brytanii  jednak sprzedaż odbywa sie na terenie całej Europy. Rynku Polski oraz kraje Europy wschodniej obsługuje nasza filia  w Polsce. W
szelkiego rodzaju kontakt w tym reklamacje,  serwis  czy realizacja gwarancji, odbywa sie za pośrenictwem naszej siedziby  w Łodzi.


Numer i dane konta bankowego
mBank

74 1140 2004 0000 3002 1176 1380
Tomasz Cholewinski
Inowrocławska 5
91-020 Łódź


Polityka plików cookies