Kontakt Strona główna
Zabezpieczenia antykorozyjne
Strona główna O firmie Czym jest korozja? Jak to działa? ESA w aucie ESA w Mototocyklach Montaż Tabele Często Zadawane Pytania Kup ESA Kontakt
Aktualności
Artykuły i Testy w Mediach
  1. You Tube "Miłośnicy czterech kółek" test urządzenia

  2. Rzetelny test urzadzenia na forum Jaguar Polska - cały wątek
08.05.2017
Więcej...

Elektroniczny System Antykorozyjny

Elektroniczne katodowe zabezpieczenia antykorozyjne

Korozja to bardzo uciążliwy proces niszczenia metali, kto by nie chciał całkowicie mu zapobiec. Jednak  wiemy że nie jest to proste. Istnieje wiele metod zabezpieczania przed korozją, elementy stałe można zabezpieczyć powłokami lakierniczymi, specjalnymi preparatami oraz farbami, jednak takie powłoki mogą zostać uszkodzone, a co z elementami ruchomymi lub niedostępnymi do okresowego zabezpieczenia anty korozyjnego? Oczywiście nauka znalazła na to rozwiązanie, które ponad 15 lat temu za inspirowało nas do stworzenia uniwersalnego prostego w instalacji oraz skutecznego urządzenia.  Elektroniczny system antykorozyjny, któremu nadaliśmy skróconą nazwę E.S.A. Urządzenie może zabezpieczyć większość użytkowanych przez nas przedmiotów począwszy od wszelkiego rodzaju samochodów, maszyn i narzędzi w domu i warsztacie  do, maszyn rolniczych, ogrodzeń a nawet pokryć dachowych.
Nasze urządzenia są zaprojektowane tak aby montaż  nie przysparzał problemów, a skuteczność była maksymalna oraz wykonane są w nowoczesnej technologii nadruku powierzchniowego SMD  przy użyciu najwyższej  jakości  podzespołów elektronicznych co czyni je odpornym na wstrząsy, warunki atmosferyczne oraz gwarantuje wieloletnią bezawaryjną pracę. Urządzenia  nie powodują żadnych interakcji z istniejącymi systemami elektronicznymi nie tylko samochodu, ale i tam  gdzie zostaną zainstalowane.

Zapoznanie się ze wszystkim zakładkami na naszej stronie, zdecydowanie pomoże rozwiać wiele państwa wątpliwości.
Polityka plików cookies